Strażacy ruszyli sprzątać las, do udziału w akcji zaprosili mieszkańców [FOTO]

3 godzin temu

Zaopatrzeni w worki i rękawice strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Jaworzyny Śląskiej wyruszyli na sprzątanie lasu.

Akcja sprzątania lasu odbyła się w sobotę, 20 czerwca. – Efektem naszej pracy było wiele worków śmieci zebranych z lasu. Niestety, wciąż można natknąć się na odpady pozostawione w miejscach, które powinny służyć wypoczynkowi i kontaktowi z naturą – relacjonują strażacy.

Dziękujemy wszystkim druhom oraz członkom MDP za zaangażowanie, poświęcony czas i chęć działania na rzecz środowiska. Mamy nadzieję, iż dzięki takim inicjatywom nasze lasy będą coraz czystsze, a świadomość ekologiczna mieszkańców będzie rosła. Dbajmy wspólnie o nasze lasy – to dobro nas wszystkich – podkreślają.

1 z 5

/OSP Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Idź do oryginalnego materiału