Las stanął w ogniu. W akcji strażacy z Kadzidła, Dylewa i Ostrołęki

1 godzina temu
Trzy jednostki straży pożarnej walczyły z pożarem lasu w gminie Kadzidło. Ogień, który najprawdopodobniej został zaprószony przez nieznaną osobę, strawił około 4 arów poszycia.
Idź do oryginalnego materiału