O katastrofie kolejowej na trasie między Piłą a Bydgoszczą służby zaalarmowno dziś, 25 czerwca po godzinie 18:00. Zderzyły się dwa składy pasażerskie: pociąg PKP Intercity relacji Białogard - Warszawa oraz pociąg Polregio kursujący na trasie Piła - Bydgoszcz. Podróżowało nimi około 200 pasażerów.
Na ten moment mam informację o kilku osobach poszkodowanych, które są zaopatrywane - przekazuje asp. Martin Halasz, rzecznik prasowy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.
Na miejscu pracuje 17 zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz służby techniczne PKP Polskich Linii Kolejowych.
Ruch pociągów na linii Piła - Bydgoszcz został wstrzymany.
https://zwielkopolski24.pl/wiadomosci/tragedia-o-poranku-w-wielkopolsce-zginela-44-letnia-kobieta/CJQfOx3e6uWTebN7aaFA












