Gmina Czechowice-Dziedzice ma ośmiu nowych strażaków ratowników

2 godzin temu
Zdjęcie: Gmina Czechowice-Dziedzice ma ośmiu nowych strażaków ratowników


Jednostki OSP z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice mają ośmiu nowych strażaków-ratowników. Egzamin kończący szkolenie odbył się w środę 24 czerwca w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej.
Idź do oryginalnego materiału