Bielsko-Biała i powiat bielski mają 35 nowych strażaków ratowników

2 godzin temu
Zdjęcie: Gmina Czechowice-Dziedzice ma ośmiu nowych strażaków ratowników


Jednostki OSP z terenu Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego mają nowych strażaków-ratowników. Egzamin kończący szkolenie odbył się w środę 24 czerwca w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej.
Idź do oryginalnego materiału