W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, iż OSP nie realizuje usług napełniania basenów na prywatnych posesjach. Prosimy o niekierowanie takich zgłoszeń do jednostki. Nasz sprzęt i gotowość operacyjna są przeznaczone do działań ratowniczych oraz reagowania na sytuacje wymagające natychmiastowej pomocy. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy bezpiecznego sezonu letniego.
- Poważnie są takie zgłoszenia? - pyta internauta w komentarzu.
- Bardzo dużo – odpowiada mu OSP Pniewo.
Szanowni mieszkańcy, doceniamy Waszą kreatywność, ale przyłączamy się do apelu strażaków - sprzęt i gotowość operacyjna są przeznaczone do ratowania życia i mienia, a nie weekendowego chillu.










